X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

سوگند بقراط

هوالشافی

در ابتدا از جامعه پزشکان عذر خواهی می کنم که می دانم زحمات زیادی را می کشند اما متاسفانه معدود پزشکانی هستند که سوگند نامه بقراط را به سخره گرفته اند.

شاید تاکنون شکایات زیادی از جانب خیلی از مردم بابت برخی پزشکان سهل انگار را شنیده و یا دیده باشید از تجویز اشتباه دارو و آمپول گرفته تا جاگذاری انواع و اقسام وسایل جراحی در بدن بیمار و حتی تشخیص اشتباه که گاها به مرگ طرف انجام شده. 

چند مورد این قضایا برای خود بنده و دوستانم اتفاق افتاده حتی برای فرزندم. حتی برای مرحوم مادر بزرگم که زمین گیر شد. حتی برای دوستم که باند در شکم همسرش جامانده بود و نزدیک بود نوزادی بی مادر بماند.

امشب سری به برخی آمارها زدم اتفاقات زیادی را دیدم.

اما موردی که امشب در خبر 20:30 دیدیم از نوادر این کره خاکی است که گمان نمی کنم در هیچ کجای دنیا نمونه آن را ببینیم اگر کسی سراغ دارد بگوید تا ما هم مطلع شویم. 

شرح ماجرا:

شب گذشته در بیمارستانی در خمینی شهر اصفهان مادری فرزند خود را برای بخیه صورتش به اورژانس این بیمارستان می‌برد، اما پزشک اورژانس پس از اینکه متوجه می‌شود؛ این خانواده پولی ندارد، بخیه صورت این بچه را می‌کشد؛

یکی نیست به این پزشک بی انصاف بگوید مرد حسابی کرور کرور پول روی هم می گذاری تو کل زندگیت لنگ این 150 هزار تومان بود که بخیه را کشیدی به قول شهید مطهری رحمت اله علیه که فرمود:

آقا شمر 1400 سال پیش مرد شمرهای کنونی را دریابید.

اگر کسی شماره حساب این به اصطلاح پزشک را دارد بگوید برایش گلریزان کنیم که حتما مستحق است مستحق تر از این مادر و کودک خردسال که نیازمند 150هزار تومان پول هستند

وای برما وای برما چه بر سرمان آمده ما را چه می شود؟ یعنی این پزشک ادامه دهنده راه پزشکانی است که در خط مقدم جبهه جانفشانی می کردند؟؟؟؟؟ حاشا و کلا. آن بزرگان کجا و این ناچیز کجا.

آقایان وزیر بهداشت به گواه عموم جامعه یکی از بهترین وزرای کابینه دولت آقای روحانی شما هستید این پزشک و احیانا دستیاران وی متخلف هستند و در صورت احراز حبس و پروانه پزشکی ایشان سلب گشته و حتی چهره ایشان از سیمای جمهوری اسلامی پخش شود 

بنده در انتها از جامعه زحمتکش پزشکان کشور بازهم عذر خواهی می کنم هرچند می دانم که این گونه پزشکان در کشور به تعداد انگشتان دست هم نیستند.

مدیر اجرایی هیأت رزمندگان اسلام شهرستان زرندیه تاریخ : یکشنبه 15 آذر 1394 | 22:05 | نویسنده : مدیر اجرایی | نظرات (3)


  • paper | خرید رپورتاژ اگهی | رپورتاژ دائمی
  • لینک | رپورتاژ دائمی