X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

بازتاب نامه دوم

بسمه تعالی

چگونه به امام خامنه ای نامه بنویسم و هدیه بگیرم ؟


عصر روز گذشته بود که دومین نامه رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان غربی منتشر شد و پس از آن بود که این موضوع به شکل گسترده‌ای در رسانه‌های غربی بازتاب یافت.

از جمله روزنامه دیلی‌میل انگلیس با اشاره به انتشار این نامه نوشت که رهبر ایران حملات اخیر به پاریس را «تروریسم کور» توصیف کرده است.

شبکه خبری سی‌بی‌اس آمریکا نیز در مطلبی نوشت که رهبر ایران در این نامه عنوان داشته است «وقایع تلخ اخیر در پاریس که ناشی از تروریسم کور بود وی را به نگارش این نامه ترغیب کرده است».

نشریه نیویورک‌تایمز نیز نوشت که این اولین واکنش رسمی رهبر ایران به حملات پاریس بود.

روزنامه واشنگتن‌پست نیز در مطلبی در این باره نوشت: رهبر ایران در این نامه گفته است از خونریزی بین اسرائیل و فلسطینی‌ها «متأثر و متألم» شده است.

نشریه هافینگتون‌پستِ کِبِک در کانادا نیز در گزارشی نوشت: رهبر ایران در این نامه گفته است هرکسی «که احساس و انسانیت در وجود خود دارد» از حملات و قربانیان آن که در «فرانسه، فلسطین، عراق، لبنان و یا سوریه» رخ می‌دهند «متأثر و متألم» می‌شود.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص، در مطلبی با اشاره به این موضوع نوشت که رهبر ایران حملات اخیر به پاریس را «تروریسم کور» توصیف کرد.

یدیعوت آحارونوت چاپ سرزمین اشغالی نیز گزارش داد که این نامه نخستین واکنش رسمی رهبر ایران به حملات پاریس است و در آن رهبر ایران نوشته است که «وقایع تلخ ناشی از تروریسم کور در فرانسه» وی را به نگارش این نامه واداشته است.

مخاطبان گرامی می‌توانند بازتاب انتشار نامه دوم رهبر معظم انقلاب که مربوط به روز گذشته است را در زیر مشاهده کنند.

المیادین: زمینه گفتگو با غرب

شبکه خبری المیادین با انتشار بخش‌هایی از این نامه به‌نقل از امام خامنه‌ای نوشت که همه از حوادث دردناک فرانسه، فلسطین، عراق، لبنان و سوریه متأثرند.

العهد: حوادث فرانسه انگیزه امام خامنه‌ای برای خطاب قراردادن جوانان غرب

پایگاه خبری العهد لبنان با انتشار بخش‌هایی از نامه امام خامنه‌ای نوشت: مسائل دردناک اگر زمینه فکر کردن به راه‌حل‌ها را فراهم نکند، ضرری دوچندان خواهد داشت.

این پایگاه همچنین به‌نقل از رهبر معظم انقلاب نوشت که تروریسم کور در فرانسه منجر شده که بار دیگر ایشان جوانان غربی را خطاب قرار دهند.

المنار: حوادث دردناک اگر زمینه تفکر به راه‌حل‌ها را فراهم نکند خسارتی دوچندان است

شبکه خبری المنار نیز با پوشش بخش‌هایی از نامه امام خامنه‌ای به جوانان غربی نوشت که مسائل دردناک اگر زمینه چاره اندیشی به راه‌حل‌ها و فرصت تبادل افکار را فراهم نکند، خسارتی دوچندان به‌همراه خواهد داشت.

آیت الله خامنه ای در نامه ای به جوانان اروپا و آمریکا: آمریکا از تروریسم حمایت می کند

خبرگزاری فرانسه این تیتر برای پوشش سخنان امام خامنه ای انتخاب کرده است. خبرگزاری فرانسه یادآور شد که این دومین نامه رهبر ایران به جوانان غربی نوشته است.

ال بی سی: آیت الله خامنه ای سیاستهای دو گانه غرب را محکوم کرد

شبکه ال بی سی لبنان به پوشش نامه دوم رهبر انقلاب به جوانان غربی پرداخت.

این شبکه اعلام کرد که رهبر انقلاب ایران  در نامه ای به جوانان اروپا و آمریکای شمالی بعد از حوادث خونین پاریس، سیاستهای دوگانه غرب را محکوم کرد.
این شبکه در ادامه به نقل از امام خامنه ای اعلام کرد: تهاجم نظامی که جهان اسلام در سالهای اخیر با آن مواجه بود و در پی آن بسیاری قربانی شدند، نمونه ای دیگر از منطق متناقض غرب است.

این شبکه به نقل از مقام معظم رهبری ادامه داد: تحمیل فرهنگ غرب بر سایر ملتها و کوچک شمردن فرهنگ‌های مستقل را یک خشونت خاموش و بسیار زیانبار تلقّی می‌کنم.

به گزارش ال بی سی رهبر انقلاب ایران اعلام کرد که تا زمانی که معیارهای دوگانه بر سیاست غرب مسلّط باشد و تا وقتی که تروریسم در نگاه حامیان قدرتمندش به انواع خوب و بد تقسیم شود و تا روزی که منافع دولت‌ها بر ارزش‌های انسانی و اخلاقی ترجیح داده شود، نباید ریشه‌های خشونت را در جای دیگر جستجو کرد.

جهان اسلام قربانی تروریسم است

خبرگزاری فلسطین الیوم نیز سخنان امام خامنه ای خطاب به جوانان غربی را با تیتر: جهان اسلام قربانی تروریسم است.

رهبری عالی ایران دوگانگی معیارهای غربی را محکوم کرد

روزنامه مصری الیوم السابع نیز با پوشش سخنان امام خامنه ای تیتر خود را اینگونه انتخاب کرده است: رهبری عالی ایران دوگانگی معیارهای غربی را محکوم کرد.

العربیه هم به پوشش نامه دوم رهبر انقلاب پرداخت

سایت شبکه خبری العربیه وابسته به عربستان سعودی نیز نوشت: آیت الله خامنه‌ای معیارهای دوگانه غربی را محکوم کرد.

محکومیت معیارهای دوگانه غرب

سایت ایلاف عربستان نیز نوشت که امام خامنه‌های معیارهای دوگانه غرب را محکوم کرد.

بازتاب نامه در سایت رام الله فلسطین

سایت اینترنتی رام الله فلسطین نیز باتیتر "دنیای اسلام قربانی معیارهای دوگانه غرب است" محتوای نامه دوم امام خامنه ای به جوانان غربی را پوشش داد.

روزنامه الدستور مصر به انعکاس نامه امام خامنه‌ای پرداخت

روزنامه الدستور نیز محتوای نامه امام خامنه ای رهبر فرزانه را پوشش داد و « معیارهای دوگانه غرب» را به عنوان بخش برجسته سخنان ایشان انتخاب کرد.

نشریه بحرینی و بازتاب نامه رهبر انقلاب

روزنامه الوسط بحرین نیز با پوشش نامه امام خامنه ای نوشت که رهبر ایران در نامه  ای به جوانان غربی معیارهای دوگانه غرب را محکوم کرد.

ترند: رهبر ایران در نامه‌ای جوانان غرب را خطاب قرار داد

خبرگزاری ترند آذربایجان به بازتاب دومین نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی پرداخت. این خبرگزاری در خبر خود نوشت که رهبر انقلاب در نامه خود به جوانان غرب از دولتهای غربی برای اتخاذ استانداردهای دوگانه در مبارزه با تروریسم انتقاد کرده است.

بازتاب نامه دوم مقام معظم رهبری در"امریکن هرالد تریبیون"

پایگاه امریکن هرالد تریبیون یکی از سایتهایی است که به بازتاب نامه دوم مقام معظم رهبری به جوانان غرب پرداخت. این سایت متن نامه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان غرب را که در آن به موضوعاتی چون انتقاد از سیاستهای دوگانه نهادهای بین‌الملل در قبال تروریسم، ابراز ناراحتی نسبت به حوادث تروریستی پاریس و همچنین انتقاد از سیاستهای رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین منتشر کرد.

آسوشیتدپرس: رهبر ایران حملات پاریس را"تروریسم کور" خواند

آسوشیتدپرس درباره این نامه نوشت: رهبر ایران اعلام کرد که تروریسم کور حوادث بدی در فرانسه را رقم زد و همین موضوع وی را برای نوشتن این نامه ترغیب کرد. او گفت که به واسطه خونریزی میان اسرائیل و فلسطینیان و همچنین خشونت داعش در عراق، سوریه و لبنان آزرده خاطر شده است.

خبرگزاری فرانسه: رهبر ایران آمریکا را حامی تروریسم خواند

آیت الله خامنه ای در نامه‌ای به جوانان اروپا و آمریکا: آمریکا از تروریسم حمایت می‌کند.

خبرگزاری فرانسه این تیتر برای پوشش سخنان امام خامنه ای انتخاب کرده است. خبرگزاری فرانسه یادآور شد که این دومین نامه رهبر ایران است که به جوانان غربی نوشته شده است.

تایمز اسرائیل: رهبر ایران اسرائیل را وحشی‌تر از تروریست‌ها خواند

نشریه تایمز اسرائیل در خبری به بازتاب نامه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان غرب پرداخته است. با توجه به اشاره رهبر انقلاب به موضوع فلسطین و رژیم صهیونیستی بازتاب این نامه توسط نشریه مذکور از اهمیت زیادی برخوردار است.

تایمز اسرائیل در خبری نوشت: رهبر انقلاب روز یکشنبه اسرائیل را به ارتکاب بدترین نوع تروریسم برای 60 سال متهم کرد و این نوع تروریسم را بسیار وحشیانه‌تر از حملات تروریستی پاریس دانست.

مدیر اجرایی هیأت رزمندگان اسلام شهرستان زرندیه

روابط عمومی هیأت عاشقان ثارالله مأمونیهتاریخ : دوشنبه 9 آذر 1394 | 21:42 | نویسنده : مدیر اجرایی | نظرات (1)


  • paper | خرید رپورتاژ اگهی | رپورتاژ دائمی
  • لینک | رپورتاژ دائمی